Дезінфекція великих площ складських систем, вантажної техніки, повітря робочих зон, торговельних майданчиків та місць скупчення людей Професійна дезінфекція Дезінфектанти для застосування у промислових масштабах, лікарнях, побуті та для особистої гігєни. Автономна каналізація BiNeo Автономна каналізація BiNeo Перша в Україні серійна самонесуча розбірна композитна автономна каналізація "BiNeo", яка не має аналогів. Комплексне проектування, дизайн, менеджмент проектів ПроектуванняКомплексне проектування, дизайн, менеджмент проектів. Промислова гальваніка та проектування та виробництво гальванічних ліній, гальванічне обладнання гальванічні ванни, гальванічні барабани та інше обладнання для гальваніки від Екопласт Штанцл Україна Гальваніка Проектування, виробництво, монтаж та обслуговування гальванічних цехів та ліній під ключ, обладнання гальванічних ліній та периферійне обладнання. Промислова вентиляція, виробництво та проектування, промислові вентиляційні системи під ключ, промислові вентилятори, промислові повітропроводи, воздуховоди, абсорбери, фільтри, скрубери від Екопласт Штанцл Україна Промислова вентиляція Проектування, виробництво та монтаж промислових вентиляційних систем та обладнання, системи очистки повітря, виробництво та монтаж повітропроводів для будь-яких промислових середовищ. Сертифіковані полімерні промислові ємності та резервуари, хімостійкі бочки, ємності та резервуари для хімікатів, баки для промисловості від Екопласт Штанцл Україна Резервуари та ємності Проектування, виробництво та монтаж систем зберігання рідких, в тому числі агресивних, середовищ, виробництво, поставка та монтаж ємностей і резервуарів. Сертифіковані промислові системи змішування, промислові міксери, реактори, промислові мішалки, ємності з перемішуванням, технологічні лінії перемішування, промислове змішування і перемішування в хімічній харчової, косметичної промисловості від Екопласт Штанцл Україна Технологічне змішування і перемішування Проектування, виробництво і монтаж систем промислового змішування і перемішування. Очистка стічних вод, автономна каналізація Біолайн, системи водопідготовки та водовідведення, біологічна очистка стічних вод, системи очищення промислових та побутових стоків та стічних вод, очисні споруди та станції, автономна каналізація та каналізаційні системи Біолайн від Екопласт Штанцл Україна Очищення стічних вод Проектування, виробництво та монтаж систем очищення побутових, муніципальних, та промислових стічних вод, автономна каналізація "Біолайн". Вироби зі склопластику та композитних матеріалів Україна Вироби зі склопластику Проектування, виробництво та монтаж ємностей, басейнів, деталей транспортних засобів, спортивного інвентарю зі склопластику і композитних матеріалів.

Компанія має підтверджену роками та сотнями проектів репутацію в області проектування, виробництва і монтажу ємностей, трубопроводів, а також систем зберігання з термопластів, склопластиків і комбінованих матеріалів. Сучасний розвиток технології полімерів дозволяє конструювати і виробляти ємності, які є стійкими до впливу абсолютної більшості агресивних речовин і трубопроводи, матеріал і конструкція котрих оптимально враховує параметри переміщуваного середовища.

Кваліфіковані інженери компанії використовують найкраще програмне забезпечення для проектування систем, а техніки та робітники виконують роботи з високим та підтвердженим міжнародною сертифікацією рівнем якості. Безпомилковий вибір матеріалу і ретельно прорахована з моделюванням проектних навантажень і реальних умов експлуатації конструкція ємностей і трубопроводів, є головною умовою створення безпечного об'єкта для зберігання рідких і сипучих продуктів.

Наші вироби працюють в різних середовищах, включаючи воду і найбільш поширені агресивні речовини в технологіях водопідготовки, промислової та сільськогосподарської хімії, поводження з відходами, мікроелектроніки, фармацевтики, виробництва паперу та целюлози, переробки харчових продуктів, напоїв, пивоваріння та багатьох інших.

Що до ємностей компетенції компанії полягають в наступних продуктах і послугах:

 • Проектування та виробництво (зведення) резервуарів і ємностей;
 • Очищення / Техобслуговування / Ремонт резервуарів і ємностей;
 • Ємності з функцією перемішування розчинів;
 • Захисні покриття поверхні ємностей;
 • Автоматизація та прилади обліку;
 • Насоси, клапани та інше додаткове обладнання;
 • Трубопроводи;
 • Неруйнівні методи контролю;
 • Виявлення та виміри витоків;

Компетенції компанії стосовно трубопроводів полягають в створенні під ключ трубопроводів для охолоджуючої води, трубопроводів для виробництва промислового обладнання, технологічних напірних трубопроводів для транспортування агресивних середовищ, трубопроводів для транспортування забруднених стічних вод, труб для відводу відпрацьованого повітря і відпрацьованих газів, трубних систем в створенні апаратів і резервуарів.

Для створення трубопроводів промислового застосування ми використовуємо спеціальний професійний асортимент труб, фітингів, клапанів і спеціальних деталей для транспортування агресивних середовищ від нашого основного партнера - компанії AGRU. Для використання в різних умовах експлуатації застосовуються такі матеріали, як поліетилен (ПЕ), поліпропілен (ПП), полівінілденфторид (ПВДФ) і ПЕТФХЕ.

Зазначені компоненти і матеріали дозволяють побудувати трубопроводи великих розмірів і пропускної здатності, завдяки чому вони застосовуються для виробництва промислового обладнання. При транспортуванні агресивних середовищ, в тому числі кислот, стійкість полімерних трубних систем забезпечує експлуатаційну надійність протягом багатьох років.

З'єднання труб, фітингів, клапанів і спеціальних деталей для промислового застосування виконується за допомогою традиційних способів зварювання полімерів - стикового зварювання, зварювання інфрачервоним випромінюванням, внапуск або зварювання за допомогою електромуфти.

Компанія «Екопласт Штанцл Україна» застосовує ряд технологій, що дозволяють здійснювати ремонт і продовження терміну експлуатації ємностей та трубопроводів. Сучасні багатокомпонентні покриття дозволяють значно продовжити термін експлуатації існуючих ємностей і трубопроводів навіть при максимально агресивних середовищах і вимогливих умовах експлуатації. Футеровка склопластиком - метод, що дозволяє відновлювати герметичність ємностей і трубопроводів за місцем без істотних витрат часу.

Практичний досвід виконання робіт пов'язаних зі створенням або відновленням промислової інфраструктури зберігання і транспортування води, рідин, пульпи, пара, газу, вказує на необхідність мати недорогу, швидку і надійну технологію ремонту (в тому числі аварійного) трубопроводів і резервуарів. Такої технології, що забезпечує, перш за все, можливість не зупиняти роботу об'єкта, є т.зв. «КОМПОЗИТНИЙ» РЕМОНТ

Цей спосіб відновлення експлуатаційної придатності та конструктивних і несучих властивостей дефектних ділянок труб може бути застосований до більшості випадків, які трапляються на практиці. Композитного ремонту добре підлягають зовнішні і внутрішні корозійні пошкодження, деформації та руйнування стінок труб, текти труб, фланцевих з'єднань, резервуарів, через текти під старих хомутів, механічні пошкодження. Крім того, будь-яка композитна муфта забезпечує післяремонтного захист від корозії і зміцнення стінки труби.

ПЕРЕВАГИ композитних матеріалів:

 • можливість нанесення на геометрію будь-якої складності;
 • можливість нанесення на трубопровід без скидання тиску;
 • робота при високих температурах робочого середовища (до 250 ° С);
 • швидке нанесення і затвердіння;
 • відсутність вогневих робіт;
 • стійкість до хімічно агресивних середовищ;
 • відсутність обмежень по робочому тиску (верхня межа визначається розмірами муфти).

Доручивши завдання виробництва і монтажу резервуарів і трубопроводів нам, ви отримуєте більше, ніж просто виріб. Ви використовуєте досвід, накопичений в сотнях проектів на майданчиках провідних підприємств у співпраці з відомими промисловими компаніями і проектними колективами при їх активному технічному сприянні.

Маючи в своєму складі досвідчених керівників проектів, конструкторсько-технологічне бюро і виробничі потужності, ми концентруємо свою компетенцію в наступних областях промислового інжинірингу:

 • Промисловий інжиніринг: Промислове проектування, виробництво, дизайн і менеджмент проектів по створенню нових виробництв, технічних та інженерних систем.
 • Водні технології: системи водопідготовки, фільтрації, водовідведення, очищення побутових і промислових стічних вод. Системи водоочистки. Автономна побутова, та промислова каналізація "Біолайн". Резервуари для зберігання води. Індивідуальні проекти у сфері водних технологій будь-якої складності.
 • Промислові ємності: Технології приготування, зберігання та транспортування різних рідин. Промислові ємності та резервуари для агресивних речовин.
 • Технології обробки поверхонь: Гальванічні виробництва під ключ. Гальванічні ванни, гальванічні барабани, автооператори та інше гальванічне обладнання. Системи керування гальванічним виробництвом. Аудит та модернізація існуючих гальванічніх ліній.
 • Промислова вентиляція: Очищення повітря. Ліквідація запахів. Промислові повітропроводи будь-якої складності.
 • Промислові системи змішування: реактори і технологічні ємності з перемішуванням, лінії для перемішування. Промислові змішувачі і міксери.
 • Вироби зі склопластику та композитних матеріалів: проектування, виробництво, дизайн виробів зі склопластику і композитних матеріалів будь якої складності. 
 • Композитна автономна каналізація "BiNeo": перша в Україні серійна розбірна самонесуча система автономної каналізації (біосептик) з композитних матеріалів.
 • Професійні дезінфектанти: на сьогоднішніх день ми виробляємо лінію продуктів для професійної дезінфекції, що відповідає найвищим світовим стандартам під торговою маркою "SanDez".
Інжинирінгова компанія "Екопласт Штанцл Україна" забезпечує максимальну увагу та проектний підхід до всіх вимог замовника і забезпечує вибір найбільш ефективного рішення індивідуальних технічних завдань в Україні та за її межами.

Три ціннісні принципи формують практику нашої роботи у сфері промислового інжинірингу:

 • Відкритість і чесне партнерство з замовником на всіх етапах проектів.
 • Пунктуальність і обов'язковість.
 • Безкомпромісність в питаннях якості, надійності і безпеки виробів і технічних систем, що ми створюємо.

Використання новітніх матеріалів та нашого досвіду роботи на майданчиках провідних підприємств України з 2002 року забезпечать Вам рішення задач по розвитку виробництва в галузях обробки поверхонь, водних технологій і усунення проблем, пов'язаних з впливом агресивних речовин та забрудненням навколишнього середовища.

РОЗЧАРУВАННЯ ВІД НИЗЬКОЇ ЯКОСТІ ТРИВАЄ ДОВШЕ, НІЖ РАДІСТЬ ВІД НИЗЬКОЇ ЦІНИ!

Останні проекти

гальванічне віробництво
гальванічний цех Україна
гальванічні ванни виробник
гальванічні резервуари виробник
гальванічне обладнання виробник Україна
гальваніка монтаж цех
гальванічні автооператори купити в україні
Проектування гальванічних ліній Україна
реконструкція гальванічних ліній
Автоматизація гальванічних ліній
обладнання гальванічних ліній виробництво
технології гальванічного виробництва в Україні
гальванічне обладнання придбати в Україні
гальванічні ванни виробник
гальваніка під ключ
гальваніка виробництво
гальванічні ванни Україна виробник
обладнання для гальванічного виробництва
гальванічні ємності виробництво
гальваніка під ключ
Автономна очисна каналізаційна система
обладнання для промислової вентиляції виробник
бассейн з композитних матеріалів Україна
автономна каналізація Біолайн в Україні
бассейн зі склопластику купити
промислове вентиляційне обладнання на виробництво
промислові воздуховоди
промислова вентиляція монтаж Україна
ємність промислова виготовлення в Україні
вентиляційне обладнання виробники
гальванічна ванна купити в Україні
промислові ємності та резервуари на виробництво
промислові резервуари та ємності для агресивних речовин
бочка промислова для кислоти
Автономна каналізаційна система біолайн виробник
Промисловий вентилятор на виробництво
ємність промислова виготовлення в Україні
промисловий інжиніринг Україна
інжиніринг у промисловості компанії
Великий промисловий вентилятор купити
вентиляційна система для виробництва
вентиляційна система для виробництва
вентиляційна система для виробництва
вентиляційна система для виробництва

наші клієнти

Біола партнер екопласт
Промисловий інжинирінг біола та Екопласт Штанцл Україна
Данон партнери Екопласт
Промислові емності для данон від Екопласт Штанцл Україна
Дніпродзержинська тец партнер Екопалст
Промисловий інжиниринг від Екопласт Штанцл Україна
ДТЕК партнер Екопласт
Індустріальні технології для ДТЕК від Екопласт Штанцл
Екватор Партнер Екопласт Штанцл
Технології обробки поверхонь для Екватор спроектовані Екопласт Штанцл
Интеркорн партнер, клиент
Промислова вентиляція для інтеркорн проекта Екопласт Штанцл
Інтерпайп клиент Екопласт Штанцл
Емності з водопідготовки для Інтерпайп виробництва Екопласт Штанцл Україна
Кернел та Екопласт Штанцл
Промислові технології від інжинірингової компанії Екопласт Штанцл Україна
Очисні споруди біологічної очистки стічних вод
Лінія нанесення зміцнюючих покриттів
Промислові технології та інжинирінг від Екопласт Штанцл
Мотор сич та Екопласт Штанцл
системи водопідготовки, фільтрації, водовідведення Екопласт Штанцл Україна
Мхп партнер Екопласт Штанцл
Цех водопідготовки на МХП
Нкмз клент екопласт штанцл
Комплекс водопідготовки системи охолодження розроблений компанією Екопласт Штанцл
Олейна клиент екопласт
інжинирінгові послуги у промисловості від Екопласт Штанцл Україна
Запорожсталь партнер Екопласт
Технології для промисловості, портфоліо Екопласт Штанцл