Купити промислові ємності та резервуари зі склопластику та композитних матеріалів, композитні бочки, ванни, ємності та резервуари для кислоти та агресивних рідин від Екопласт Штанцл Україна

Компанія «Екопласт Штанцл Україна» є одним з лідерів українського ринку в сфері виробництва ємностей і резервуарів для промисловості.

З 2002 року ми проектуємо і виробляємо ємності з поліпропілену будь-якої складності, для будь-яких речовин і температурних режимів.

З 2020 року наша компанія паралельно виводить на ринок України унікальну пропозицію в сфері промислових ємностей - композитні розбірні ємності, які випускаються на базі резервуарів зі склопластику діаметром 1,2м; 1,6 м; 2,4 м; 3,0м; 3,3м.

Склопластик - композитний матеріал на основі полімерного сполучного і мінерального волокнистого наповнювача, який має високу міцність і довговічність. Ємностям зі склопластику можна надавати властивості хімічної стійкості і термостійкості в залежності від потреб замовника.

Промислові ємності і резервуари, що використовуються в промисловості, повинні відповідати підвищеним технічним вимогам і забезпечувати гарантовану безпеку експлуатації, а виробники в свою чергу повинні дотримуватися більш суворих стандартів для задоволення цих вимог.

"Екопласт Штанцл Україна" пропонує наступні варіанти розбірних склопластикових ємностей для промисловості:

Діаметр ємності Висота ємності Довжина ємності (горизонтальне розміщення) Товщина стінки Покриття Вкладиш
1200 мм 1000-4000 мм Без обмежень 4-10 мм Хімстійкі смола і скловолокно PVDFPVC-CPVC-UPPFEPPFA
1600 мм 1000-5000 мм 4-15 мм
2400 мм 1000-6000 мм 5-20 мм
3000 мм 1000-7000 мм 7-25 мм
3300 мм 1000-8000 мм 10-40 мм
Діаметр ємності Висота ємності Довжина ємності (горизонтальне розміщення)
1200 мм 1000-4000 мм Без обмежень
1600 мм 1000-5000 мм
2400 мм 1000-6000 мм
3000 мм 1000-7000 мм
3300 мм 1000-8000 мм
Товщина стінки Покриття Вкладиш
4-10 мм Хімстійкі смола і скловолокно PVDFPVC-CPVC-UPPFEPPFA
4-15 мм
5-20 мм
7-25 мм
10-40 мм

Склопластикові ємності виробництва «Екопласт Штанцл Україна» характеризуються наступними фізичними властивостями:

Купити композитні та склопластикові промислові ємності та резервуари, бочки, ванни ємності для агресивних рідин з композитних матеріалів та склопластику, ємності, бочки та резервуари для кислоти в Україні

  • Мала питома вага
  • Висока стійкість до корозії
  • Хімічна стійкість
  • Висока питома міцність
  • Стійкість до температурного впливу
  • Розбірна конструкція
  • Сучасний дизайн і різноманітна колірна гамма

Компанія «Екопласт Штанцл Україна» виробляє:

Горизонтальні резервуари зі склопластику: ємності зі склопластику горизонтальні циліндричні підземного і наземного призначення для зберігання технічної води та інших рідин.

Паливні ємності для наливу дизельного палива: паливні ємності і резервуари підземні для наливу і зберігання рідкого дизельного палива з шахтою обслуговування, додатковим обладнанням.

Напірні ємності і резервуари: напірні ємності або напірні резервуари - це ємності і судини, що працюють під тиском. Ємності під тиском виготовляються методом машинного намотування, розраховані під тиск.

Вертикальні ємності зі склопластику: резервуари РВС (резервуар вертикальний стеклопластиковий) виготовляються зі склопластику. Ємності вертикальні склопластикові можуть бути виготовлені діаметром до 3,3 м.

Хімстійкі резервуари зі склопластику: хімічні та хімічно стійкі ємності, резервуари вертикального і горизонтального типу виготовляються для зберігання кислот, лугів, хімічно агресивних середовищ. Наливні хімстійкі склопластикові ємності виготовляються зі спеціальних хімстійких смол на замовлення на підставі технічної вимоги замовника.

Харчові ємності зі склопластику: харчові ємності склопластикові горизонтального і вертикального типу застосовуються для наливу харчових речовин, зберігання запасу питної води. Харчові ємності склопластикові виробляються за технічною вимогою замовника із застосуванням харчових смол.

Резервуари і ємності для питної води: горизонтальні склопластикові резервуари наливні підземні і наземні, вертикального і горизонтального типу для резервного зберігання запасу холодної питної води.

Пожежні резервуари зі склопластику: резервуари пожежні склопластикові використовуються для наливу запасу технічної води для гасіння пожеж і загорянь. Пожежний резервуар, виготовлений зі склопластику, в процессі монтажу не вимагає зворотної засипки піско-цементною сумішшю.

Транспортні ємності для перевезення рідин: виробництво спеціальних ємностей для установки на шасі автомобілів і спец.техніки для перевезення хімічних речовин, питної і технічної води, харчових продуктів за погодженням. Виготовляються з композитних матеріалів по ТЗ замовника.

Наші фахівці здатні вирішувати будь-які завдання, пов'язані з виробництвом ємностей для промисловості і побутового користування.