Гальванічні лінії проектуються та поставляються з урахуванням побажань замовника за рівнем автоматизації - повністю автоматичні, напівавтоматичні та з ручним управлінням. Компанія має досвід проектування і створення мобільних ліній по нанесенню і відновленню покриттів, що легко розгортаються і демонтуються.

Програма поставок окремих видів устаткування включає всі компоненти і системи гальванічних ліній:

 • Гальванічні ванни, включаючи струмопровідні елементи, бортотсоси, барботери, кришки, приводи, упори, пристрої гойдання штанг і ін.),
 • Ванни травлення, знежирення, анодування, холодної і гарячої промивки,
 • Автооператори,
 • Підвісні пристосування,
 • Електрообладнання,
 • Нагрівальні елементи,
 • Системи управління,
 • Системи очищення стічних вод,
 • Системи вентиляції,
 • Системи технологічних трубопроводів і хімічно стійка запірна арматура.

Власні інженерія і виробництво, а також кооперація з відомими закордонними виробниками гальванічного обладнання визначають високий технічний рівень обладнання при найбільш вигідних цінах.

На будь-якому етапі реалізації проекту ми готові виконати проектування та підрядні роботи, виробити і поставити обладнання для гальваніки, а також забезпечити комплектацію і монтаж систем.

 

Створення нових і глибока модернізація існуючих гальванічних виробництв.

Для нових виробництв, кращим є виконання проекту під ключ (Theturnkeyproject), проте вибір форми співпраці завжди залишається за інвестором.

На попередньому етапі ми прагнемо привести набір вимог і очікувань інвестора до форми технічного завдання, яке є необхідною частиною проекту і яким не варто нехтувати. Ми не раз переконувалися в тому, що інвестору не завжди легко розібратися в потоці технічної і економічної інформації та вибрати оптимальне рішення для гальваніки, чим нерідко користуються недобросовісні постачальники і підрядники. Ми прагнемо допомогти професійно проаналізувати варіанти комплектації і вибрати обладнання, відповідне завдання та налаштування інвестування без невиправданої перевитрати інвестиційних коштів.

Після оформлення технічного завдання ми розробляємо і передаємо замовнику принципову схему гальванічної лінії і специфікацію обладнання. Метою є допомогти замовнику остаточно сформулювати технічне завдання, спрогнозувати інтервал вартості проекту і співвіднести його зі своїми планами щодо інвестування, оскільки це найбільш зручний етап для внесення корекцій.

Після затвердження замовником технічного завдання та основних параметрів проекту розраховується точна техніко-комерційна пропозиція і графік фінансування.

При реалізації проектів продуктивних гальванічних ліній «під ключ» проектування здійснюється об'єднаною командою європейських і українських інженерів. Гальванічні лінії комплектуються обладнанням, виготовленим в Україні та країнах Європи в рамках виробничої кооперації. Термін виробництва і поставки обладнання становить, як правило, від 3 до 6 місяців. При цьому попередня збірка і «сухе» тестування лінії проводиться на площах виробника, а тривалість монтажу і пробного пуску лінії у замовника не перевищує трьох тижнів за умови підготовки місця для монтажу відповідно до узгоджених вимог.

Гарантія при відсутності відхилень від режиму експлуатації встановлюється 1 рік.

Після гарантійний сервіс пропонується на основі довгострокових угод.

 

Гальванічні ванни

Гальванічні ванни виробляються з конструкційних полімерів (ПП, ПВХ, ПВДФ/Фторопласт 2), посилені сталевим каркасом, термоізольовані, з нержавіючої сталі і поставляються в комплектності, необхідної замовнику. Гальванічні ванни можуть бути обладнані всіма необхідними пристроями, включаючи струмопровідні елементи, бортотсоси, барботери, кришки, приводи, упори, пристрої гойдання штанг та ін.

Гальванічні ванни компанії «Екопласт Штанцл Україна» призначені для використання в усіх технологічних процесах, пов'язаних з хімічною та електрохімічної обробкою поверхонь металів та нанесення покриттів.

Ванни виробляються в різних виконаннях - гальванічні ванни, ванни анодування, травлення, знежирення, гарячої та холодної промивки і т. д. Додаткове обладнання та пристосування, якими комплектуються гальванічні ванни - це патрубки, запірна арматура і фланці, регульовані ніжки та ін.

Розміри і форма гальванічних ванн та іншого гальванічного устаткування задаються індивідуально в залежності від потреб замовника. Під’єднання технологічних трубопроводів і додаткова комплектація виконується згідно з технічним завданням замовника. При необхідності гальванічні ванни поділяються перегородками на зони.

Компанія проводить відновлення герметичності і футерування існуючих ванн, зроблених з іншого матеріалу.

Футеровка корпусів існуючих ванн для гальванічного виробництва хімічно стійкими матеріалами виконує подвійну роль: забезпечує захист стінок ванни від руйнування при взаємодії з розчинами і запобігає забрудненню розчинів продуктами розчинення стінок ванн. Крім цього, футеровка ванн, зроблених з металу для проведення електрохімічних процесів, забезпечує захист від проходження струму по корпусу ванни.

Для захисту ванн від корозії широко використовуються полімерні матеріали. Вони можуть бути виконані як вільні вкладиші, так і як футерування. Механічну міцність забезпечує металевий корпус ванни, а футерування виконує роль захисного шару.

 

Автооператори гальванічних ліній

Головними перевагами автооператорних ліній є варіативність процесів, безпека для персоналу та мінімізація впливу людського фактора на технологію.

Автооператори поставляються портальні, візкові, тельферні та консольні.

Функції і режими, які забезпечує автооператор, визначаються його конструкцією і є механічно автономними (без можливості одночасного виконання) з відповідними електричними блокуваннями.

Коротко функції, які забезпечує автооператор можуть бути визначені так:

 • Функція горизонтального переміщення з приводом від мотор-редуктора з вбудованим гальмом і регулятором частоти обертання, що дозволяє забезпечити плавний розгін і гальмування;
 • Функція вертикального підйому, з приводом від мотор-редуктора з вбудованим гальмом і регулятором частоти обертання, що дозволяє забезпечити регулювання швидкості операції; підйом здійснюється за допомогою ланцюгової передачі в закритому коробі для зниження ймовірності травматизму.
 • Функція управління підйомом-опусканням.

Функція управління забезпечує взаємне блокування виконання горизонтального переміщення і вертикального підйому, перешкоджаючи виконанню підйому під час горизонтального руху автооператора, а також забезпечує повне опускання і повний підйом катодної штанги або барабана. Електричні компоненти запитані від мережі низької напруги. Кабелі електропроводки, що підходять до автооператора, збираються на спеціальній консолі, яка забезпечує безпечне переміщення слідом за автооператором. З робочою боку автооператора (з боку сервісної площадки) закріплений пульт ручного управління автооператором, який дозволяє задати в ручному режимі всі необхідні параметри для роботи автооператора.

У більшості проектів рекомендується і передбачається лазерне позиціонування автооператора і фотоелемент безпеки зайнятої ванни (блокування операцій в режимі «ванна зайнята»).

Металеві частини автооператора фарбуються епоксидними складами, стійкими до кислот, деталі приводів мають антикорозійне покриття. Колеса мають поліуретанове покриття.

Для портальних автооператорів рейки автооператора виконуються з нержавіючої сталі.

 

Системи вентиляції та системи очистки стоків

Гальванічні виробництва відносяться до категорії шкідливих, оскільки в процесі виділяють шкідливі для організму людини речовини - аерозолі сірчаної та соляної кислот, хромового ангідриду, їдких лугів, оксиди азоту, водень і т. д. Для усунення шкідливих речовин та забезпечення нормальних умов праці необхідно використання систем приточно-витяжної вентиляції.

Елементи місцевої вентиляції: зонти, бортотсоси, витяжні шафи та панелі забезпечують прискорене видалення забрудненого повітря безпосередньо з зони інтенсивного забруднення – поверхонь технологічних розчинів. Масиви забрудненого повітря, що видаляються, всмоктуються вентилятором в загальний витяжний колектор через гнучкі шланги та подаються на устаткування очистки повітря – фільтри, абсорбери та інші пристрої.

Окрім систем, що забезпечують видалення забрудненого повітря з зони розміщення технологічних ванн, потрібно створення загальнообмінних систем вентиляції, що забезпечують триразовий повітрообмін за годину. Системи вентиляції, технологічна обв’язка трубопроводами та системи очистки стоків поставляються частинами, в комплексі, з монтажем або без, за проектом замовника або з попереднім проектуванням компанією Екопласт Штанцл Україна. Компанія виконує заміни елементів та ділянок систем з адаптацією з’єднань.

Системи водопідготовки, нейтралізації та обробки стічних вод розроблюються за конкретними умовами виробництва та застосовують весь арсенал сучасних технічних рішень, що перевірені практикою на діючих виробництвах.

Промислові ємності та резервуари Резервуари що використовуються в промисловості мають відповідати підвищеним технічним вимогам та забезпечувати гарантовану безпеку експлуатації, а виробники у свою чергу мають дотримуватися більш суворих стандартів для задоволення цих вимог.

Промислові ємності застосовуються для зберігання:

 • Промислових хімікатів - великої розмаїтості хімічних речовин, що використовуються в промисловості, включаючи хімічну, металургійну, гірничодобувну, фармацевтичну, текстильну, полімерну та багато інших.
 • Забруднених та очищених стічних вод, реагентів, флокулянтів – досить агресивних розчинів антропогенних та хімічних речовин що утворюються або використовуються в водних технологіях.
 • Розчинів та сполук, що використовуються в агро-виробництві для внесення добрив, боротьби зі шкідниками та ін.
 • Рідин та розчинів, що застосовуються в харчовій промисловості – молоко, вино, пиво, напої, розсоли, мед, патока та ін.
 • Сполук в технологіях виробництва біодизелю та етанолу з рослинної сировини рослинного масла, сірчаної кислоти, каустичної соди, гідроксиду калію, сечовини та інших речовин.
 • Сполук, що використовуються для протидії обледенінню на транспорті включаючи хлорид кальцію, хлорид магнію, ацетат калію та ін.
 • Розчинів, що застосовуються в сервісних цілях (прибирання, миття, догляд за басейнами, газонами)
 • Інших складних розчинів і агресивних рідин

Наш кваліфікований та досвідчений персонал готовий надати Вам всю необхідну консультативну підтримку в процесі з’ясування параметрів ємності або резервуару для Вашого проекту та підготовки технічного завдання. Радимо зосередити Вашу увагу та забезпечити якомога точну та повну інформацію, відповівши на запитання:

 • Який є об’єм резервуару?
 • Які хімічні сполуки Ви плануєте зберігати в резервуарі та в яких концентраціях?
 • При якій температурі буде зберігатися рідина (°С)? • Якою буде температура навколишнього повітря в місці розміщення резервуару?
 • Який тип резервуара буде відповідати Вашим цілям (вертикальний, горизонтальний, з відкритим верхом або кришкою, конусним дном, подвійними стінками і т.д.)?
 • Чи існують які-небудь обмеження простору, які вимагають щоб резервуар був виконаний в межах певних розмірів?
 • Чи буде резервуар використовуватися в приміщенні або на відкритому повітрі?
 • Який тип і розмір арматури (з'єднань) потрібні на резервуарі: вхід, вихід, перелив, злив, вентиляційні системи, колектори?
 • Які додаткові опції ви хотіли передбачити: сейсмічні або вітрові утримуючі пристрої, ізоляція, утеплення, люки, оглядові отвори сходи і т.д.?

Компанія Екопласт Штанцл Україна є експертом у створенні протикорозійних промислових вентиляційних систем, включно з системами захисту від шкідливих викидів в атмосферу.

До виробничої програми компанії належать;

 • вентиляційні системи під ключ,
 • вентилятори,
 • повітропроводи,
 • абсорбери, фільтри, скрубери
 • системи керування

Промислова вентиляція схильна до корозії під впливом агресивних середовищ, високих температур, вібрації та інших руйнівних чинників, що супроводжують виробничі процеси. Сталева промислова вентиляція в важких умовах експлуатації прискорено кородує і вимагає постійних ремонтів і замін, а вентиляційне обладнання з нержавіючої сталі дорого та й якість нержавіючої сталі, її дійсна опірність корозії, проявляються лише з часом.

Промислова вентиляція із пластику гарантовано запобігає корозії. Елементи вентиляційної системи мають естетичний вигляд, легкі та не потребують створення потужних несучих конструкцій. Гладка внутрішня поверхня повітроводів забезпечує максимальний потік, а ремонт та заміна елементів пластикової вентиляції є зручною та невибагливою операцією.

Тому компанія Екопласт Штанцл Україна виробляє вентиляційне обладнання з термопластів та виконує заміну зношених металевих систем або інсталяцію нових. Досвід компанії у виготовлені та інсталяції вентиляційних систем вимірюється більш ніж десятьма роками та сотнями виконаних проектів, серед яких декілька десятків – цехові системи «під ключ».

Фахівці компанії проводять дослідження і вимірювання, виконують проектування загально-обмінних та припливно-витяжних вентиляційних систем, застосовуючи спеціальне професійне обладнання та програмне забезпечення, що розраховує продуктивність та моделює переміщення мас, потоки та інші параметри.

Кваліфіковані інженери і монтажники мають досвід монтажу систем в реальних умовах виробництва з урахуванням всіх факторів (діюче виробництво, висота, дефіцит простору і т.п.).

Агресивні речовини, що виносяться з виробничих процесів не мають потрапляти в атмосферу та забруднювати навколишнє середовище. Очищення та запобігання шкідливим викидам здійснюється через фільтрацію, адсорбцію (поглинання рідиною), використання дії відцентрових сил у повітряному потоці та ін.

Компанія розробила, виробляє та постійно вдосконалює власні моделі фільтрів, абсорберів, скруберів, циклонів та інших пристроїв, що виробляються індивідуально під параметри системи залежно від типу забруднення.