Компанія має підтверджену роками та сотнями проектів репутацію в області проектування, виробництва і монтажу ємностей, трубопроводів, а також систем зберігання з термопластів, склопластиків і комбінованих матеріалів. Сучасний розвиток технології полімерів дозволяє конструювати і виробляти ємності, які є стійкими до впливу абсолютної більшості агресивних речовин і трубопроводи, матеріал і конструкція котрих оптимально враховує параметри переміщуваного середовища.

Кваліфіковані інженери компанії використовують найкраще програмне забезпечення для проектування систем, а техніки та робітники виконують роботи з високим та підтвердженим міжнародною сертифікацією рівнем якості. Безпомилковий вибір матеріалу і ретельно прорахована з моделюванням проектних навантажень і реальних умов експлуатації конструкція ємностей і трубопроводів, є головною умовою створення безпечного об'єкта для зберігання рідких і сипучих продуктів.

Наші вироби працюють в різних середовищах, включаючи воду і найбільш поширені агресивні речовини в технологіях водопідготовки, промислової та сільськогосподарської хімії, поводження з відходами, мікроелектроніки, фармацевтики, виробництва паперу та целюлози, переробки харчових продуктів, напоїв, пивоваріння та багатьох інших.

Що до ємностей компетенції компанії полягають в наступних продуктах і послугах:

 • Проектування та виробництво (зведення) резервуарів і ємностей;
 • Очищення / Техобслуговування / Ремонт резервуарів і ємностей;
 • Ємності з функцією перемішування розчинів;
 • Захисні покриття поверхні ємностей;
 • Автоматизація та прилади обліку;
 • Насоси, клапани та інше додаткове обладнання;
 • Трубопроводи;
 • Неруйнівні методи контролю;
 • Виявлення та виміри витоків;

Компетенції компанії стосовно трубопроводів полягають в створенні під ключ трубопроводів для охолоджуючої води, трубопроводів для виробництва промислового обладнання, технологічних напірних трубопроводів для транспортування агресивних середовищ, трубопроводів для транспортування забруднених стічних вод, труб для відводу відпрацьованого повітря і відпрацьованих газів, трубних систем в створенні апаратів і резервуарів.

Для створення трубопроводів промислового застосування ми використовуємо спеціальний професійний асортимент труб, фітингів, клапанів і спеціальних деталей для транспортування агресивних середовищ від нашого основного партнера - компанії AGRU. Для використання в різних умовах експлуатації застосовуються такі матеріали, як поліетилен (ПЕ), поліпропілен (ПП), полівінілденфторид (ПВДФ) і ПЕТФХЕ.

Зазначені компоненти і матеріали дозволяють побудувати трубопроводи великих розмірів і пропускної здатності, завдяки чому вони застосовуються для виробництва промислового обладнання. При транспортуванні агресивних середовищ, в тому числі кислот, стійкість полімерних трубних систем забезпечує експлуатаційну надійність протягом багатьох років.

З'єднання труб, фітингів, клапанів і спеціальних деталей для промислового застосування виконується за допомогою традиційних способів зварювання полімерів - стикового зварювання, зварювання інфрачервоним випромінюванням, внапуск або зварювання за допомогою електромуфти.

Компанія «Екопласт Штанцл Україна» застосовує ряд технологій, що дозволяють здійснювати ремонт і продовження терміну експлуатації ємностей та трубопроводів. Сучасні багатокомпонентні покриття дозволяють значно продовжити термін експлуатації існуючих ємностей і трубопроводів навіть при максимально агресивних середовищах і вимогливих умовах експлуатації. Футеровка склопластиком - метод, що дозволяє відновлювати герметичність ємностей і трубопроводів за місцем без істотних витрат часу.

Практичний досвід виконання робіт пов'язаних зі створенням або відновленням промислової інфраструктури зберігання і транспортування води, рідин, пульпи, пара, газу, вказує на необхідність мати недорогу, швидку і надійну технологію ремонту (в тому числі аварійного) трубопроводів і резервуарів. Такої технології, що забезпечує, перш за все, можливість не зупиняти роботу об'єкта, є т.зв. «КОМПОЗИТНИЙ» РЕМОНТ

Цей спосіб відновлення експлуатаційної придатності та конструктивних і несучих властивостей дефектних ділянок труб може бути застосований до більшості випадків, які трапляються на практиці. Композитного ремонту добре підлягають зовнішні і внутрішні корозійні пошкодження, деформації та руйнування стінок труб, текти труб, фланцевих з'єднань, резервуарів, через текти під старих хомутів, механічні пошкодження. Крім того, будь-яка композитна муфта забезпечує післяремонтного захист від корозії і зміцнення стінки труби.

ПЕРЕВАГИ композитних матеріалів:

 • можливість нанесення на геометрію будь-якої складності;
 • можливість нанесення на трубопровід без скидання тиску;
 • робота при високих температурах робочого середовища (до 250 ° С);
 • швидке нанесення і затвердіння;
 • відсутність вогневих робіт;
 • стійкість до хімічно агресивних середовищ;
 • відсутність обмежень по робочому тиску (верхня межа визначається розмірами муфти).

Доручивши завдання виробництва і монтажу резервуарів і трубопроводів нам, ви отримуєте більше, ніж просто виріб. Ви використовуєте досвід, накопичений в сотнях проектів на майданчиках провідних підприємств у співпраці з відомими промисловими компаніями і проектними колективами при їх активному технічному сприянні.