Інжинірингова компанія "Екопласт Штанцл Україна" — лідер в області рішень і технологій змішування і перемішування. Будучи оригінальним розробником технологій різних видів промислових змішувачів, "Екопласт Штанцл Україна" пропонує унікальні рішення для замішування і змішування, які встановлюють стандарти для областей застосування в хімічній, харчовій, косметичній та інших видах промисловості.

На сьогоднішній день компанія "Екопласт Штанцл Україна" володіє технологічною можливістю швидкого (протягом тижня) виготовлення промислових міксерів, реакторів, ємностей з перемішуванням для фармацевтичної промисловості.

Область спеціалізації інжинірингової компанії "Екопласт Штанцл Україна" - проектування, виготовлення, автоматизація та монтаж технологій приготування сумішей. При цьому забезпечується відповідність з високими вимогами до інжинірингу, технологічних процесів, матеріалів, і якості продукції, з огляду на постійно зростаючі потреби ринку.

Сертифіковані промислові системи, змішування, промислові міксери, реактори, промислові мішалки, ємності з перемішуванням, технологічні лінії перемішування, промислове змішування та перемішування у хімічній харчовій, косметичній промисловості від Інжинірингової компанії Екопласт Штанцл Україна

Компанія проектує і виготовляє:

  • Промислові системи змішування
  • Промислові міксери
  • Реактори
  • Промислові мішалки
  • Ємності з перемішуванням
  • Технологічні лінії перемішування

Багаторічний досвід, висока продуктивність, сучасні технології, налагоджені процеси і якісний інжиніринг забезпечують безпеку інвестицій в обладнання для приготування сумішей нашого виробництва.

Якість виробленого нами обладнання для змішування і перемішування підтверджено успішно реалізованими проектами в різних галузях, як в Україні, так і за її межами, а також Міжнародними сертифікатами якості.

Звертайтеся до нас, і наші інженери запропонують найоптимальніші та високотехнологічні рішення.