«Екопласт Штанцл Україна» застосовує технології виробництва майстер-моделей, форм, матриць, оснастки зі склопластику, скловолокна та інших матеріалів, для проектів різних масштабів і галузей промисловості, такі як харчова, транспортна і т. Д. Ми виробляємо високоякісні форми і матриці з елементами армування, щоб гарантувати надійну роботу протягом тривалого терміну служби нашої продукції. Форми створюються з використанням найбільш підходящого типу матеріалу (в основному склопластику і композитних матеріалів), щоб задовольнити всі потреби наших клієнтів.

Наші прес-форми і матриці зі склопластику виробляються з використанням сучасних технологій, які забезпечують високу точність, гнучкість і оперативність протягом усього процесу виготовлення. Наші інженери перетворять прості ескізи або двомірні креслення в тривимірні моделі з високою роздільною здатністю і необхідною деталізацією, щоб забезпечити точний прототип і подальше серійне виробництво. Також можливий зворотний інжиніринг точної деталі.

Верстат для 3D-різання з високою точністю перетворює 3D-модель в еталонну форму. Поверхня еталонної моделі піддається ретельної ручної обробки досвідченими модельника, які гарантують ідеальний стан поверхні. Це гарантує, що якість поверхні майстер-моделей, форм, матриць, оснастки зі склопластику буде відтворено при виробництві деталей в майбутньому.

Ми можемо виготовити моделі, форми, матриці і будь-яку іншу оснастку зі склопластику та інших матеріалів по ваших кресленнях і ескізах, які ви можете використовувати в подальшому для створення своїх виробів, або можете продовжувати замовляти вироби зі склопластику і композитних матеріалів у нас.

Тому, як ви бачите, ми маємо повну команду професіоналів:

  • Конструктори 2D 3D
  • Розробники ПЗ
  • Оператори верстатів для 3D-різання.
  • Досвідчені моделісти і формувальники

Для співпраці з партнерами, що займаються виробництвом деталей з скловолокна і склопластика, ми пропонуємо якісний і чесний аутсорсинг в виготовленні індивідуальних моделей і форм.

Ми забезпечуємо клієнтську підтримку протягом усього життєвого циклу проекту та виробничого процесу, в тому числі повну технічну підтримку, ремонт і зміни виробів, підтримку в експлуатації і технічному обслуговуванні.

Ми раді підтримати ваші проекти нашими можливостями. Для отримання додаткової інформації або розцінок, будь ласка, зв'яжіться з нами.