Про компаніюq

Полімерні технології для промисловості відрізняються високою швидкістю інновацій, що покликані придати нову якість, вдосконалити або спростити експлуатацію технічних систем. Полімери в якості конструкційного матеріалу або захисного поверхневого слою в технічних системах забезпечують унікальний набір властивостей, перш за все, хімічну і корозійну стійкість, невелику вагу і технологічність.

Використання новітніх матеріалів та нашого досвіду роботи на майданчиках провідних підприємств України з 2002 року, забезпечать Вам рішення задач по розвитку виробництва в галузях обробки поверхонь, водних технологій і усунення проблем, пов'язаних з впливом агресивних речовин та забрудненням навколишнього середовища.

Компанія концентрує свою компетенцію в таких областях:

  • Водні технології (окрім побутової водопідготовки);
  • Технології приготування, зберігання та транспортування агресивних речовин;
  • Технології та виробництва обробки поверхонь;
  • Промислова вентиляція. Очищення повітря. Ліквідація запахів.

Проектний підхід забезпечує максимальну увагу до всіх вимог замовника і забезпечує вибір найбільш ефективного рішення індивідуальних технічних завдань.

Три ціннісні принципи формують практику нашої роботи:

  • Відкритість і чесне партнерство з замовником на всіх етапах проектів.
  • Пунктуальність і обов'язковість.
  • Безкомпромісність в проблемах якості, надійності і безпеки виробів і технічних систем, що ми створюємо.
Інжиніринг
ОСНОВНА ПРОГРАМА КОМПАНІЇ
Гальваніка Проектування, виробництво та монтаж гальванічних цехів та ліній під ключ, обладнання гальванічних ліній та периферійне обладнання. Промислова вентиляція Проектування, виробництво та монтаж промислових вентиляційних систем та обладнання, системи очистки повітря, виробництво та монтаж повітропроводів для будь-яких промислових середовищ. Резервуари та ємності Проектування, виробництво та монтаж систем зберігання рідких, в тому числі агресивних, середовищ, виробництво, поставка та монтаж ємностей і резервуарів. Водопідготовка Проектування, виробництво та монтаж систем промислової водопідготовки для хімічних, гальванічних, металургійних та інших виробництв. Очищення стічних вод Проектування, виробництво та монтаж систем очищення побутових, муніципальних, та промислових стічних вод, обладнання очистки стічних вод. Ремонтні технології Ремонт та поновлення герметичності трубопроводів, резервуарів, ємностей та обладнання, ліквідація механічних та корозійних пошкоджень із застосуванням композитних полімерних матеріалів.

останні проекти

наші клієнти