Про компанію

Полімерні технології для промисловості відрізняються високою швидкістю інновацій, що покликані придати нову якість, вдосконалити або спростити експлуатацію технічних систем. Полімери в якості конструкційного матеріалу або захисного поверхневого слою в технічних системах забезпечують унікальний набір властивостей, перш за все, хімічну і корозійну стійкість, невелику вагу і технологічність.

Використання новітніх матеріалів та нашого досвіду роботи на майданчиках провідних підприємств України з 2002 року, забезпечать Вам рішення задач по розвитку виробництва в галузях обробки поверхонь, водних технологій і усунення проблем, пов'язаних з впливом агресивних речовин та забрудненням навколишнього середовища.

Маючи в своєму складі досвідчених керівників проектів, конструкторсько-технологічне бюро і виробничі потужності, ми концентруємо свою компетенцію в наступних областях промислового інжинірингу:

  • Промисловий інжиніринг: виробництво і менеджмент проектів по створенню нових виробництв і технічних систем.
  • Водні технології: системи водопідготовки, водовідведення, очищення побутових і промислових стічних вод. Системи водоочистки. Автономна каналізація "Біолайн". Резервуари для зберігання води.
  • Технології приготування, зберігання та транспортування агресивних речовин;
  • Технології обробки поверхонь: Гальванічні виробництва під ключ. Гальванічні ванни, та інше гальванічне обладнання. Системи керування. Аудит виробництв.
  • Промислова вентиляція: Очищення повітря. Ліквідація запахів. Повітропроводи.
  • Виробництво виробів зі склопластику і композитних матеріалів.

Проектний підхід забезпечує максимальну увагу до всіх вимог замовника і забезпечує вибір найбільш ефективного рішення індивідуальних технічних завдань.

Три ціннісні принципи формують практику нашої роботи:

  • Відкритість і чесне партнерство з замовником на всіх етапах проектів.
  • Пунктуальність і обов'язковість.
  • Безкомпромісність в проблемах якості, надійності і безпеки виробів і технічних систем, що ми створюємо.
Інжиніринг
ОСНОВНА ПРОГРАМА КОМПАНІЇ
Гальваніка Проектування, виробництво та монтаж гальванічних цехів та ліній під ключ, обладнання гальванічних ліній та периферійне обладнання. Промислова вентиляція Проектування, виробництво та монтаж промислових вентиляційних систем та обладнання, системи очистки повітря, виробництво та монтаж повітропроводів для будь-яких промислових середовищ. Резервуари та ємності Проектування, виробництво та монтаж систем зберігання рідких, в тому числі агресивних, середовищ, виробництво, поставка та монтаж ємностей і резервуарів. Водопідготовка Проектування, виробництво та монтаж систем промислової водопідготовки для хімічних, гальванічних, металургійних та інших виробництв. Очищення стічних вод Проектування, виробництво та монтаж систем очищення побутових, муніципальних, та промислових стічних вод, обладнання очистки стічних вод. Виробництво стеклоплатикових виробів Проектування, виробництво та монтаж ємностей, басейнів, деталей транспортних засобів, спортивного інвентарю зі склопластику і композитних матеріалів.

останні проекти

наші клієнти