Промислова вентиляція Україна, промислова вентиляційна системи, проектування, виробництво, та монтаж. Воздуховоди, абсорбери, купити промислові вентилятори від Екопласт Штанцл Україна

Компанія Екопласт Штанцл Україна є експертом у створенні протикорозійних промислових вентиляційних систем, включно з системами захисту від шкідливих викидів в атмосферу.

До виробничої програми компанії у сфері промислової вентиляції належать:

  • промислові вентиляційні системи під ключ
  • промислові вентилятори
  • промислові повітропроводи
  • абсорбери, фільтри, скрубери
  • системи керування вентиляцією

Промислова вентиляція схильна до корозії під впливом агресивних середовищ, високих температур, вібрації та інших руйнівних чинників, що супроводжують виробничі процеси. Сталева промислова вентиляція в важких умовах експлуатації прискорено кородує і вимагає постійних ремонтів і замін, а вентиляційне обладнання з нержавіючої сталі дорого коштує, та й якість нержавіючої сталі, її дійсна опірність корозії, проявляються лише з часом.

Промислові вентиляційні системи з пластику гарантовано запобігають корозії. Елементи вентиляційної системи мають естетичний вигляд, легкі та не потребують створення потужних несучих конструкцій. Гладка внутрішня поверхня повітроводів забезпечує максимальний потік, а ремонт та заміна елементів пластикової вентиляції є зручною та невибагливою операцією.

Тому компанія Екопласт Штанцл Україна виробляє промислове вентиляційне обладнання з термопластів та виконує заміну зношених металевих систем або інсталяцію нових. Досвід компанії у виготовленні та інсталяції вентиляційних систем вимірюється більш ніж десятьма роками та сотнями виконаних проектів, серед яких декілька десятків – цехові системи «під ключ».

Фахівці компанії проводять дослідження і вимірювання, виконують проектування загально-обмінних та припливно-витяжних вентиляційних систем, застосовуючи спеціальне професійне обладнання та програмне забезпечення, що розраховує продуктивність та моделює переміщення мас, потоки та інші параметри.

Кваліфіковані інженери і монтажники мають досвід монтажу систем в реальних умовах виробництва з урахуванням всіх факторів (діюче виробництво, висота, дефіцит простору і т.п.).

Агресивні речовини, що виносяться з виробничих процесів, не повинні потрапляти в атмосферу та забруднювати навколишнє середовище. Очищення та запобігання шкідливим викидам здійснюється через фільтрацію, адсорбцію (поглинання рідиною), використання дії відцентрових сил у повітряному потоці та ін.

Компанія розробила, виробляє та постійно вдосконалює власні моделі фільтрів, абсорберів, скруберів, циклонів та інших пристроїв, що виробляються індивідуально під параметри вентиляційної системи залежно від типу забруднення.