В області водних технологій компанія Екопласт Штанцл Україна розробляє і виконує комплексні програми і проекти, а також виробляє обладнання, системи і прогресивні рішення для зберігання і споживання води та автономні каналізації. На рахунку компанії більше 400 успішних проектів в області водопідготовки, водовідведення та захисту водних об'єктів.

Компанія пропонує наступні продукти і рішення у сфері промислових та побутових водних технологій:

Каналізація, автономна каналізація Біолайн Україна. Системи очищення стічних вод, купити системи очистки промислових та побутових стоків в Україні. Каналізаційні установки, Очистні споруди, біологічна очистка стічних вод

 • Станції очистки господарсько-побутових стічних вод (автономна каналізація);

 • Системи водопідготовки та водовідведення;

 • Комплексні проекти в галузі поводження з водою і їх реалізацію;

 • Системи очищення муніципальних стоків; 

 • Системи очищення виробничих стічних вод;

 • Резервуари для зберігання води.

 

Очищення господарсько-побутових стічних вод (автономна каналізація)

Протягом 15 років компанія проектує і виготовляє обладнання очистки господарсько-побутових стічних вод під реєстрованою торговою маркою «БІОЛАЙН». Тільки в Україні успішно працюють понад 400 подібних установок автономної каналізації. Розробки в сфері виробництва і застосування установок очистки стічних вод знайшли підтримку в Міністерстві охорони навколишнього природного середовища, а досвід використання очищених стічних вод для поливу лісових і паркових насаджень в рекреаційній зоні Південного берега Криму визнаний успішним і рекомендований для застосування в будь-яких рекреаційних зонах.

Автономна каналізація «БІОЛАЙН» серійно виготовляється з 2002 року згідно з ТУ У 29.2-20236199 001-2003, проектується в підземному і наземному виконанні. Основними конструкційними матеріалами для установок є бетон і пластик.

Технологія очищення стічних вод, що використовується на установках автономної каналізації серії «БІОЛАЙН», базується на застосуванні механічних (відстоювання) і біологічних (аеробне окислення) методів. Установки працюють в режимі продовженої аерації, з використанням процесів нітрифікації і денітрифікації. Очищення забезпечує показники, які відповідають вимогам чинного законодавства України: Правил охорони поверхневих вод від забруднення стічними водами, СанПіН 4630, СанПіН 4631; санітарно-гігієнічним і технологічним вимогам споживача, є безпечними для здоров'я людини і виключають негативний вплив на навколишнє природне середовище. Основною перевагою установок автономної каналізації серії «БІОЛАЙН» є простота конструкції і відсутність складних регламентів в процесі експлуатації.

Перевагами всіх серій установок автономної каналізації сімейства «БІОЛАЙН» є:

 • компактність - все обладнання легко розмістити в обмеженому розмірами просторі;
 • універсальність - установки можуть застосовуватися як самостійне обладнання каналізації, для локального очищення стоків перед скиданням в комунальну каналізацію, так і в складі комплексу очисних споруд в якості уніфікованого технологічного апарату заводського виготовлення;
 • варіативність - можливість оптимального підбору обладнання в залежності від обсягу очищення стоків з використанням типового ряду установок і можливість збільшення продуктивності за рахунок застосування кратного числа паралельно працюючих установок однакової потужності;
 • мале споживання електроенергії;
 • стійкість до корозії в агресивному середовищі стічних вод;
 • тривалий термін експлуатації корпусу - понад 20 років;
 • високий ступінь заводської готовності;
 • відсутність рухомих частин;
 • простота монтажу та обслуговування;
 • Кваліфікація і практичний досвід інженерів і техніків компанії дозволяє не тільки оптимально підібрати обладнання потрібної продуктивності, але і вирішити питання подачі стічних вод, їх додаткової очистки, дати рекомендації по утилізації очищеної води в прив'язці до конкретних умов будівництва об'єкта.

Габаритні розміри типових установок можуть бути адаптовані і змінені з урахуванням конкретних умов будівництва та монтажу.

Сервісні програми компанії забезпечують тривалу і безаварійну експлуатацію установок без постійної присутності обслуговуючого персоналу.

Муніципальні системи очищення стоків

Муніципальні стічні води являють собою суміш господарсько-побутових, дощових і виробничих стоків в різних пропорціях. У той час як методи очищення являють собою ту ж комбінацію механічної та біологічної очистки, очистка стічних вод на муніципальному рівні вимагає більш широкого проектування та обліку більшої кількості чинників. Муніципальні системи включають в себе станції осадження і уловлювання, резервуари, очисні споруди біологічної очистки, насосні станції, системи трубопроводів, і будівельні рішення в цілому. Компанія має в своєму розпорядженні інноваційні рішення, ресурси і досвід виконання завдань будь-якої складності при створенні цих систем. Як показала практика, локальні очисні споруди (ЛОС) не є альтернативою централізованим комунальним очисним спорудам, а значно розширюють інструментарій захисту водних об'єктів від забруднення і поліпшення екологічної обстановки в населених пунктах.

Тому підхід компанії полягає в застосуванні різних прийомів і технологій перехоплення потоків і забруднень, включаючи централізовані і локальні рішення, які утворюють модульну та адаптивну до конкретної ситуації систему очищення муніципальних стоків.

Для очищення господарсько-побутових стоків компанія поставляє локальні системи біологічної очистки заводського виготовлення і виконує будівництво і реконструкцію капітальних очисних споруд. Застосування локальних систем навіть в умовах міської забудови та наявності централізованих мереж дозволяє вирішити проблему потрапляння неконтрольованих обсягів забруднених стоків в міські мережі (нелегальні врізки).

Поверхневі стоки, що включають дощові, талі і поверхнево-мийні стоки є причиною потрапляння у водойми нафтопродуктів, важких металів, токсичних речовин і інших небезпечних забруднень. Значення очищення поверхневих стоків довгий час недооцінювалося, і накопичені проблеми вимагають системних і професійних рішень в прокладанні комунікацій відведення поверхневих стоків і їх очищення від забруднень перед попаданням в водойму, які готова розробити і виконати компанія Екопласт Штанцл Україна.

Одним з рішень, що добре себе зарекомендовали, є установки для очищення води від нафтопродуктів серії КОН (коалесцентний відділювач нафтопродуктів). Установки виготовляються відповідно до ТУ У 29.2-32192932-003-2005 і можуть застосовуватися як самостійне обладнання для локального очищення стоків перед скиданням в каналізацію або на рельєф, або у водойму, а також у складі комплексу очисних споруд в якості уніфікованого технологічного апарату заводського виготовлення.

Основними споживачами обладнання є автозаправні станції, автостоянки, підприємства по зберіганню і переробці нафтопродуктів, машинобудівні підприємства з процесами знежирення.

Установки змонтовані і працюють на АЗС відомих мереж WOG, OKKO, Юкон, на майданчиках підприємств ВАТ Дніпрошина, супермаркету ЕПІЦЕНТР, с / г комплексів "Агротек Інвест", "Агрофірма Маяк", "Агропромислова компанія Маїс", "Маїсадур-Семанс Україна"

Пропускна здатність типових установок КОН від 5 л / с до 200 л / с, що дозволяє чистити дощові води з територій орієнтовно від 410 м2 до 18000 м2

Виробничі стоки

Одним з напрямків діяльності компанії "Екопласт Штанцл Україна" є розробка, виробництво і впровадження сучасних високоефективних технологій і обладнання для очищення стічних вод на об'єктах водовідведення промислових підприємств.

Широкий спектр забруднень виробничих стічних вод, складність їх видалення традиційними методами очищення, режим надходження і значне коливання концентрацій у стічних водах вимагають різноманітності і комбінації відомих і постійного пошуку нових методів очищення стічних вод і обробки опадів, мулів і шламів, що утворюються при цьому; застосування більш складних установок і обладнання, ніж для очищення господарсько-побутових стічних вод.

Фахівці компанії комплексно підходять до вирішення питань водовідведення, використовуючи сучасні вітчизняні та зарубіжні дослідження і технології очищення виробничих стоків.

Наші фахівці мають досвід роботи зі стічними водами підприємств наступних галузей:

 • харчової промисловості
 • молочної промисловості
 • металургійної промисловості
 • тваринницьких підприємств
 • підприємств машинобудування і т.д.

Виходячи зі складу стічних вод, вимог до очищеної води і побажань замовника,

використовуються різні методи очищення:

  - Механічні (відстоювання, фільтрування);

  - Хімічні (нейтралізація, хімічне осадження, окислення);

  - Фізико-хімічні (коагуляція, флокуляція, мембранні методи очищення, іонний обмін, сорбція).

У своїх технологічних рішеннях ми застосовуємо сучасне обладнання, як власного виробництва, так і провідних європейських і вітчизняних виробників.

Локальне рішення у сфері резервуарів для зберігання води - Полімерні ємності з матеріалів, сертифікованих для зберігання питної води. Ці ємності переносять на себе корисні властивості матеріалів, з яких вони виготовлені, головним чином - стійкість до агресивних середовищ і гігієнічність - можливість безпечного зберігання харчових продуктів і питної води. Найбільш поширеним і перевіреним практикою рішенням є ємності з листового поліетилену і поліпропілену, вироблені методом зварювання.

Основними перевагами зварних ємностей для води є:

 • Гнучкість щодо вибору форм, розмірів і конструкцій;
 • Довговічність;
 • Можливість збірки на місці установки, що дозволяє вирішити проблему розміщення ємності в приміщеннях з обмеженнями доступу і максимально використовувати вільний простір.

Ці переваги дають можливість створювати резервуари для запасів води в замкнутих і обмежених просторах.

Застосовуючи зварні полімерні ємності, інженери не обмежені у виборі типу і конструкції обв'язки, технологічних і контрольних систем.