Вироби зі склопластику та композитних матеріалів

Інжинірингова компанія "Екопласт Штанцл Україна" - один з беззаперечних лідерів в Україні по виробництву виробів зі склопластику і композитів.

Ми використовуємо в своєму виробництві найбільш передові матеріали та технології в області склопластику і композитів. Сміливо можемо себе позиціонувати як одні з лідерів України в області виробництв абсолютно будь-яких виробів зі склопластику на власному виробництві.

Ми завжди намагаємося бути відкритими до інновацій в області прогресивних технологій і матеріалів, забезпечуючи замовників можливістю користуватися перевагами від застосування матеріалів, які дозволяють зробити технічні системи більш ефективними і економічно вигідними.

Вироби зі склопластику і композитних матеріалів виробництва «Екопласт Штанцл Україна» мають такі особливості:

  • Мала питома вага
  • Висока стійкість до корозії (більше 50 років)
  • Хімічна стійкість
  • Висока питома міцність
  • Стійкість до температурного впливу
  • Термостійкість (до 200С)
  • Сучасний дизайн і різноманітна колірна гама
  • Можливість виготовляти вироби абсолютно будь-яких розмірів і форм

Основні тренди в області розвитку технічних систем, ємностей, різноманітних конструкцій і корпусів обладнання показують прагнення до максимального полегшення їхньої ваги при збереженні довговічності, надійності і міцності деталей, вузлів і систем.

Саме склопластикові і композитні вироби виробництва «Екопласт Штанцл Україна» надають інженерам можливість досягти цієї мети при проектуванні нових зразків обладнання, товарів і техніки, які стають більш легкими, зручними, економічно вигідними і що важливо - естетичними.

Ми виробляємо ємності, деталі транспортних засобів, корпуси обладнання, спортивні снаряди та інвентар, обладнання для фітнесу і багато інших продуктів зі склопластику і композитних матеріалів.

Повний цикл від розробки, проектування та виробництва оснащення дозволяє врахувати всі вимоги замовників до кінцевого продукту. І в цій області основним принципом залишається безкомпромісність в питаннях надійності та якості матеріалів, які визначають якість кінцевої продукції. Компанія проводить безперервний цикл навчання фахівців і сертифікації на відповідність сучасним стандартам безпеки і якості при виробництві продукції для найбільш відповідальних застосувань.

Наші фахівці здатні вирішувати будь-які завдання, пов'язані з виробництвом виробів зі склопластику і композитних матеріалів.

Купити вироби зі склопластику та композитів під замовлення Дніпро Якісні та сертифіковані вироби зі склопластику та композитних матеріалів В Україні вироби зі склопластику та композитів сертифікати якості Як замовити якісні, та недорогі басейни, ванни, бочки, човен зі склопластику в Україні

Контакти для замовлень і консультацій по склопластику

Тел.: (098)156-88-35; Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.