Вироби зі склопластику та композитних матеріалів

Ми завжди намагаємося бути відкритими до інновацій в області прогресивних технологій і матеріалів, забезпечуючи замовникам можливість користуватися перевагами від застосування матеріалів, які дозволяють зробити технічні системи більш ефективними і економічно вигідними.

Саме в цьому контексті ми розвиваємо напрямок склопластиків і композитних матеріалів.

Основні тренди в області розвитку технічних систем показують прагнення до максимального полегшення їх ваги при збереженні довговічності, надійності і міцності деталей, вузлів і систем.

Саме склопластик і композитні матеріали надають інженерам можливість досягти цієї мети при проектуванні нових зразків споживчих товарів і техніки, які стають більш легкими, зручними і економічно вигідними. Наші досвідчені фахівці здатні вирішувати практично будь-які завдання, пов'язані з виробництвом виробів зі склопластику та композитних матеріалів.

Ми виробляємо ємності, деталі транспортних засобів, корпуси обладнання, спортивні снаряди та інвентар, обладнання для фітнесу і багато інших продуктів зі склопластику та композитних матеріалів. Повний цикл від розробки і виробництва оснастки дозволяє врахувати всі вимоги замовників кінцевого продукту. І в цій області основним принципом залишається безкомпромісність в питаннях надійності та якості матеріалів, які визначають якість кінцевої продукції.

вироби зі склопластику та композитів вироби зі склопластику та композитів вироби зі склопластику та композитіввироби зі склопластику та композитів вироби зі склопластику та композитів